Öğrenme Yönetim Sistemi Mobil Uygulaması

  1. Home
  2. Öğrenme Yönetim Sistemi Mobil Uygulaması

Enocta Platform Mobil Uygulaması

Enocta, kurumsal e-öğrenme ihtiyaçlarını tek bir merkezden birleştirerek ve yöneterek karşılama taahhüdü ile 1999 yılında kurulmuş Türkiye’nin öncü ve yenilikçi ilk uzaktan eğitim şirketidir. Enocta, şirketlerin tüm e-öğrenme, eğitim ve kişisel gelişim ihtiyaçlarını yöneten kapsamlı sistemler geliştirmektedir. Enocta tarafından geliştirilen öğrenme yönetim sistemi Enocta Platform ile şirketler, e-öğrenme faaliyetlerinin yanı sıra eğitim taleplerini toplama, planlama, kaynak ve bütçe yönetimi ve eğitim sistemlerini tek bir yönetim noktasından yönetebilmektedir.

Enocta’nın çözüm ortağı olarak ek geliştirme ve bakım hizmetlerini verdiğimiz IOS ve Android uygulama marketlerinden indirebilecek E.mobil + isimli uygulama kurumların sağladığı eğitim ve gelişim platformundaki tüm materyallere çalışanların istediği zaman ve yerden ulaşmasına imkân sağlamaktadır.

Kurumların tercihine bağlı olarak kuruma özel marka ile uygulamanın üretimi ve kullanımı mümkün olmaktadır.

Bu uygulama ile eğitimlere ve gelişim yolculuklarına erişebilir, çevrimdışı izlenebilir içerikleri indirebilir, anket ve sınavlarınızı yanıtlayabilir, sosyal gruplarda paylaşımlar yapabilirsiniz. Kurumunuzun sunduğu zengin eğitim ve gelişim kataloğunu keşfedebilir, size özel öneriler ile hemen öğrenmeye başlayabilirsiniz. Öğrenirken puanlar ve rozetler kazanmaya devam edebilir ve kişisel performansınızı da kişisel panonuzdan takip edebilirsiniz.