Mobil Depo Yönetim Uygulaması

  1. Home
  2. Mobil Depo Yönetim Uygulaması

Mobil Depo Yönetim Uygulaması

Türk Telekom Grubu, PSTN, GSM ve geniş bant internet için bütünleşik telekomünikasyon hizmetleri sunmaktadır. Ülke geneline yayılmış telekomünikasyon alt yapısına sahip olan Türk Telekom kurumsal varlık yönetim sistemi olarak IBM Maximo ürününü kullanmaktadır.

Depo yönetim süreçlerinde çalışanların mobil olarak barkod tarama vb cihaz özelliklerinin kullanımı sayesinde işlemlerini en hızlı ve doğru şekilde yapabilmesi için mobil uygulama kullanımı çok önemli olduğundan Türk Telekom’un başlattığı proje kapsamında IBM Maximo ürünü ile bütünleşik olarak kullanılan Armada Horizon Mobil uygulaması geliştirilmiştir.

Armada Horizon Mobil Uygulaması depodaki iş süreçlerinin (mal ve malzeme hareketleri, sayma, izleme vb) barcode taraması ile en hızlı ve doğru şekilde yürütülmesini sağlamaktadır.

Uygulamanın çevrimdışı çalışabilme özelliği sayesinde cihazda depolanan güvenli veri kümesi ile çalışmaya devam edebilmekte, çevrim içi çalışması sırasında oluşan kesintilerde veri kaybı olmaksızın yaptığı sayımlar ve depo hareketleri lokalde kaydedilip, çalışan çevrimiçi olduğunda, uygulama sunucuya bağlanıp, veriler gerçek zamanlı olarak senkronize edilebilmektedir.